18:35

O mnie


Jestem Kasia i mam 20 lat,
a to kilka informacji o mnie


zawód: fotograf/grafik
zainteresowania: fotografia, grafika, moda, architektura
strona dotycząca mojej pracy: http://kahsdesign-studio.blogspot.com/Dlaczego założyłam bloga?
By pokazać wam jak wygląda życie przeciętnej osoby z otyłością, by pokazać że to życie nie jest też proste, a problemy nie są banalne. Chcę pokazać dlaczego choruje się na otyłość i opowiedzieć swoją historię. Blog jest poświęcony mojemu światopoglądowi, moim przemyśleniom, moim pasją i dodatkowo chcę zwrócić waszą uwagę na sytuacje jaką jest właśnie otyłość.

Dlaczego otyłość?
Dlatego że choruje na nią od dziecka i ona towarzyszyła mi w każdej chwili mojego życia, dlatego chcę pokrótce przedstawić jak jest. Chcę pokazać że ludzie otyli też są normalni, nie jesteśmy wynaturzeniem, inność nie znaczy że jesteśmy gorsi.


Wszyscy jesteśmy tak samo ważni, wszyscy jesteśmy ludźmi.


Dodatkowo na blogu będę dużo tematów poruszać o lenistwie i nic nie robieniu.
Mogłabym ciągle o tym mówić, pisać....
w każdym razie, jeśli temat was interesuje to możecie tu też po to zaglądać.

Prócz tego wszystkiego będę chciała tworzyć treści odpowiednie na dane chwile,
poruszać tematykę moich zainteresowań, poruszać problemy, odpowiadać na wasze pytania.

Jestem tu by pokazać wam że wszystko jest możliwe.

A to ja KRUSZYNKA 💓

7 komentarzy:

 1. Świetnie, że założyłaś bloga :) Trzymaj się ciepło i nie poddawaj!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaintrygowałaś mnie swoją osobą. Ja wręcz odwrotnie - od dziecka walczę z niedowagą. Ale walczę i się nie mam zamiaru poddać. Mam nadzieję, że w końcu uda mi się osiągnąć wymarzoną wagę i sylwetkę. Jestem ciekawa Twoich postów o lenistwie i nic nie robieniu. Zastanawia mnie o czym konkretnie w nich będziesz pisała. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję, bardzo mi miło :) choroby tego typu są najgorsze a tym bardziej towarzyszące od dziecka/urodzenia. Powodzenia Ci życzę w walce. Zapraszam do lektury :D

   Usuń
 3. Na jakim profilu byłaś w technikum? :) Większość blogerek to licealistki, które się nudzą, dlatego mnie to zastanawia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Byłam na kierunku fototechnicznym, miałam połączoną fotografię z grafiką komputerową. Hahaha, to ja nawet nie wiedziałam że większość to licealistki, albo w sumie mnie to nie interesowało. :)

   Usuń
 4. witaj. to są dopiero moje początki w ogóle z czytaniem blogów, sama też bym chyba chciała założyć? zastanawiam się, Jak sama Kasiu wiesz nie ma ludzi idealnych, też nie jestem... pozdrawiam Cię serdecznie

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 kahsDesign , Blogger